Świerzak na jakie dotacje sie kwalifikuje - Kunena - Projekt Doradztwa Energetycznego

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.
Witamy na forum Projektu Doradztwa Energetycznego

Zarejestruj się, aby aktywnie uczestniczyć w projektach Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

Świerzak na jakie dotacje sie kwalifikuje

Więcej
2 lata 1 miesiąc temu #152 przez PiotrB
Dzień dobry.
Posiadam 1.4 ha przeliczeniowego w zanudowie zagrodowej z budynkiem mieszkalnym, gospodarczym, sad owocowy oraz pole. Od 20 lat. 70% praca na umowie reszta krus obecnie umowa o pracę. Żona do polowy zeszlego roku krus.
Nigdy sie nie rozliczałem z zysków z ziemi poniewarz wykorzystuje plony we wlasnym zakresie.
Ustawowo jestem rolnikiem.
Czy mam interesować sie pomoca z Agroenergi czy z pomocy dla osób fizycznych?
Interesuje mnie najwieksze dofiansowanie oraz preinwestowanie ( brak wkładu własnego )
Planuje PV, Ogrzewanie Co i Cwu kocioł indukcyjny, magazyn energi lub bufor.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 1 miesiąc temu #153 przez Doradca Energetyczny - NFOŚiGW
Może Pan skorzystać z programu Agroenergia (cz.1) lub/i programu Mój prąd. Musi Pan zapoznać się z treścią obu programów pod kątem zakresu planowanej inwestycji. Dopiero wtedy można podjąć decyzję o wyborze programu. Poniżej linki do treści obu programów:
portal.wfosigw.pl/informacja-o-programie-1
mojprad.gov.pl/o-programie/nabor-iv
The following user(s) said Thank You: PiotrB

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Zasilane przez Forum Kunena

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry