wypełnienie wniosku "mój prąd" - Kunena - Projekt Doradztwa Energetycznego

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.
Witamy na forum Projektu Doradztwa Energetycznego

Zarejestruj się, aby aktywnie uczestniczyć w projektach Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

wypełnienie wniosku "mój prąd"

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #26 przez Zinaida
1. Dot. załączników:
pkt 1 - kopia faktury za dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej opatrzonej adnotacją "Zgłoszono do Programu priorytetowego
Mój Prąd"
- moje pytanie brzmi- czy fakturę którą wystawili montujący fotowoltaikę-za instalację , materiały - ma być opatrzona taką klauzulą? Czy to ma być jakaś specjalna faktura- kopia inna niż zwykła faktura oryginał?
pkt 4 - dot. oświadczenia przetwarzania danych - czy to ma być coś oddzielnego, czy chodzi o oświadczenia które są na str.2 i 3 danego wniosku?
Na stronie 2 wniosku w pkt 31 podać koszt całkowity - o co chodzi? - wysokość zapłaconej faktury? Natomiast pkt 32 pyta o koszty kwalifikowane - proszę wybaczyć nie rozumiem tych pytań. Czym one się różnią?
w pkt 35 - Nr Punktu Poboru Energi - rozumiem, że te dane powinien mi podać Zakład Energetyki przy instalacji liczników. (Czekam jeszcze na podłączenie)
Ostatnia4 lata 11 miesiąc temu edycja: Zinaida od. Powód: poprawa pisma

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #28 przez Doradca Energetyczny - NFOŚiGW
Adnotację na oryginale faktury sporządza odręcznie, długopisem Wnioskodawca. Następnie należy wykonać kopię i załączyć do wniosku.
Oświadczenie dot. danych osobowych (RODO) to osobny załącznik. Wzór (zał. 4) znajduje się na stronie www NFOŚiGW.
Koszty całkowite to te poniesione na instalację i jej zamontowanie. Koszty kwalifikowane to te poniesione od 23.07.2019 r. Jeżeli wszystkie faktury zostały opłacone od tego dnia to w obu pozycjach wpisać należy tę samą kwotę.
Numer PPE to numer nadawany przez Operatora Sieci Dystrybucyjnej każdemu z odbiorców. Będzie on wpisany na potwierdzeniu przyłączenia instalacji, które wystawia OSD. Wystarczy wtedy przepisać numer do wniosku.

Na stronie NFOŚiGW znajduje się instrukcja wypełnienia wniosku i objaśnienie pól tam zawartych:
nfosigw.gov.pl/gfx/nfosigw/userfiles/fil...wniosek_moj_prad.pdf
The following user(s) said Thank You: Zinaida

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #29 przez Zinaida
Dziękuję za odpowiedź. Zrozumiałam. Dziękuję.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Zasilane przez Forum Kunena

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry