Szanowni Państwo,
W imieniu wszystkich Doradców realizujących Projekt Doradztwa Energetycznego w całym kraju, serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznych Międzynarodowych Targach Poznańskich POL-ECO System.
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska NFOŚiGW w Warszawie, gdzie Doradcy Energetyczni będą udzielać odpowiedzi na pytania dotyczące wymiany nieefektywnych źródeł ciepła, termomodernizacji, montażu mikroinstalacji OZE oraz udzielać informacji o aktualnej ofercie finansowej Funduszy, m.in. o możliwościach pozyskania wsparcia z programów Czyste Powietrze, Mój Prąd, Moje Ciepło, a także inne zagadnienie związane z szeroko pojętą efektywnością energetyczną.
Na stoisku obecni będą obecni Doradcy Energetyczni z całego kraju.
Spotkanie z Doradcami Energetycznymi będzie okazją do wymiany doświadczeń i poglądów. Indywidulane spotkania z Doradcami, pomogą zdiagnozować zapotrzebowania na wsparcie doradcze i ewentualnie, na Państwa życzenie, nawiązać współpracę w tym obszarze.
W drugim dniu targów tj. 20.10.2022 r. w Alei Lipowej w godzinach 11.00 -15.00, odbędzie się konferencja NFOŚiGW „Stabilne finansowanie ekorozwoju Polski w niestabilnych czasach” składająca się z 4 paneli dyskusyjnych:
- W czystym powietrzu i ciepłym domu – strategiczny plan dla Polski. Możliwości i bariery
- Transformacja polskiej energetyki i ciepłownictwa – główne wyzwania
- Spalanie i fermentacja – rozwiązywać problemy chroniąc środowisko i kieszeń Polaków
- Bądźmy gotowi na zmiany klimatu. Jak sprostać deficytowi wody w Polsce?
Doradcy Energetyczni POL ECO - trochę wspomnień
Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie internetowej organizatora targów:
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie (beneficjent) współrealizuje Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” we współpracy z Partnerami na terenie całego kraju (wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej oraz Województwo Lubelskie).
Projekt finansowany jest ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 w ramach I Osi Priorytetowej poddziałanie 1.3.3 „Zmniejszenie emisyjności gospodarki”.