Złożenie wniosku przez osobę upoważnioną - Kunena - Projekt Doradztwa Energetycznego

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Złożenie wniosku przez osobę upoważnioną

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu - 4 lata 3 miesiąc temu #89 przez AnnaTK
Witam,
czy w moim imieniu może złożyć wniosek osoba trzecia (np. koleżanka) której udzielę pełnomocnictwa?
I czy może ta osoba złożyć mój wniosek za pośrednictwem swojego profilu zaufanego? (od 31 marca 2020r. tylko
e-wnioski).
We wniosku w części D poz. 45 jest możliwość załączenia pełnomocnictwa i w poz. 47 może zamiast mnie podpisać się pełnomocnik.

Pozdrawiam,
Anna Tkaczyk
Ostatnia4 lata 3 miesiąc temu edycja: AnnaTK od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #90 przez Doradca Energetyczny - NFOŚiGW
Tak.
Pełnomocnikiem właściciela instalacji może zostać każda osoba fizyczna.
Konieczne jest w takim wypadku załączenie dodatkowego załącznika - wypełnionego i podpisanego pełnomocnictwa, którego wzór jest dostępny do pobrania na stronie internetowej programu:
appwwwmojprad.blob.core.windows.net/mojp...5%BCenia_wniosku.pdf

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Zasilane przez Forum Kunena

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry